Dane teleadresowe WARR S.A.
WROCŁAWSKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO S.A.
Siedziba:
ul. Karmelkowa 29
52-437 Wrocław
warr@warr.pl

BIURO PROJEKTÓW I BIURO ZARZĄDU
Business House, II piętro
ul. E. Kwiatkowskiego 4
52-407 Wrocław

Sekretariat
tel. 71 79 70 400
kom. 887 350 160

ZESPÓŁ PROJEKTÓW I USŁUG FINANSOWYCH
Marcin Krzykała, Dyrektor
marcin.krzykala@warr.pl

SEKCJA REGIONALNEJ INSTYTUCJI FINANSUJĄCEJ
Marzanna Duleba, Kierownik sekcji
marzanna.duleba@warr.pl, tel. 887 350 174

Katarzyna Mroczek
katarzyna.mroczek@warr.pl, tel. 887 350 156

Marta Lisatowicz
marta.lisatowicz@warr.pl, tel. 887 350 168

SEKCJA POŻYCZEK
Damian Walaszczyk
damian.walaszczyk@warr.pl, tel. 887 350 161

Danuta Chudy
danuta.chudy@warr.pl, tel. 887 350 162

Dorota Rybka
dorota.rybka@warr.pl, tel. 887 350 163

SEKCJA PROJEKTÓW PROROZWOJOWYCH
Magdalena Stricker, Kierownik sekcji
magdalena.stricker@warr.pl, tel. 887 350 170

Sylwia Rudnik
sylwia.rudnik@warr.pl, tel. 887 350 148

Paula Gawęda
paula.gaweda@warr.pl, tel. 887 350 164

Karolina Kanaś
karolina.kanas@warr.pl, tel. 887 350 149

Małgorzata Chrobak
malgorzata.chrobak@warr.pl, tel. 887 350 157

Marta Lisatowicz
marta.lisatowicz@warr.pl, tel. 887 350 168

Agnieszka Prokop
agnieszka.prokop@warr.pl, tel. 887 350 166

Agnieszka Jordan
agnieszka.jordan@warr.pl, tel. 887 350 171

Agata Stanisławczyk
agata.stanislawczyk@warr.pl, tel. 887 350 158

Alicja Tiukało
alicja.tiukalo@warr.pl, tel. 887 350 165

Sebastian Skóra
sebastian.skora@warr.pl, tel. 697 715 637

Wioleta Tomaszewska
wioleta.tomaszewska@warr.pl, tel. 609 162 366
 
         
  WARR S.A. @ Facebook