Kontrast    /    BW        

Zapraszamy na webinarium „Pierwsze kroki w biznesie – pieniądze na dobry start”


Strona główna > Aktualności > Aktualności > Zapraszamy na webinarium „Pierwsze kroki w biznesie – pieniądze na dobry start”

Wrocławska Agencja Rozwoju Regionalnego SA oraz Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu i Biuro Rozwoju Gospodarczego UMW zapraszają na webinarium:

„Pierwsze kroki w biznesie – pieniądze na dobry start”

Spotkanie informacyjne on-line dotyczy  wsparcia w formie dotacji i preferencyjnych pożyczek unijnych kierowanego do wszystkich osób, które chciałaby rozpocząć działalność gospodarczą w województwie dolnośląskim. Dodatkowo przedstawiciel Biura Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego Wrocławia wyjaśni Państwu, jak – krok po kroku – zarejestrować własną firmę oraz opowie o wsparciu finansowym, doradczym, informacyjnym i promocyjnym Miasta dla nowopowstałych firm. Będzie to praktyczna wiedza w pigułce.

Spotkanie w formie webinarium odbędzie się na platformie internetowej. Dla sprawnej organizacji webinarium prosimy o zgłaszanie się na spotkanie za pośrednictwem adresu: pife@dolnyslask.pl
Po rejestracji otrzymacie Państwo bezpośredni link do spotkania on-line wraz ze wskazówkami do logowania. W razie problemów technicznych, prosimy o kontakt z organizatorem.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.
W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

Do udziału zapraszamy:

Osoby fizyczne planujące rozpocząć swój biznes

Webinarium odbędzie się:

  • 30 listopada 2021 r. (wtorek), w godz. 10:00-11.30

Program webinarium:

  • Oferta Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich (PIFE)
  • Omówienie dostępnych w województwie dolnośląskim form aktywizacji oraz możliwości dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej  przed rejestracją firmy (dotacje oraz niskooprocentowane pożyczki unijne)
  • ABC zakładania działalności gospodarczej; Przewodnik wrocławskiego przedsiębiorcy – Biuro Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego Wrocławia
  • Szczegółowe omówienie projektów aktywizacyjnych realizowanych w ramach Działania 1.2 POWER 2014-2020  oraz Działania 8.5 RPO WD 2014-2020  – Wrocławska Agencja Rozwoju Regionalnego

Organizatorzy webinarium:  

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu 

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego 

Wybrzeże Słowackiego 12-14 

50-411 Wrocław 

Infolinia: 801 700 008 , tel. 71 776 95 01

e-mail: pife@dolnyslask.pl

oraz

Biuro Rozwoju Gospodarczego

Urząd Miejski Wrocławia

ul. Świdnicka 53

50-030 Wrocław

tel.: 71 777 71 74

e-mail: brg@um.wroc.pl

Skip to content