Kontrast    /    BW        

Zapraszamy na webinarium ”Wsparcie na starcie. Jak pozyskać fundusze na własny biznes?”


Strona główna > Aktualności > Aktualności > Zapraszamy na webinarium ”Wsparcie na starcie. Jak pozyskać fundusze na własny biznes?”

Wrocławska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza na webinarium pt. ”Wsparcie na starcie. Jak pozyskać fundusze na własny biznes?”  w dniu 10.11.2021 r.

Opowiemy o dwóch projektach, w ramach których można:

– otrzymać wsparcie finansowe na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz środki na pokrycie kosztów w pierwszych miesiącach prowadzenia firmy,

– nabyć nowe kwalifikacje i umiejętności poprzez szkolenia zawodowe i studia podyplomowe,

– pozyskać nowe doświadczenia  w ramach staży zawodowych,

Projekty, o których opowiemy to:

  1. „AKTYWIZACJA DOLNOŚLĄSKIEGO RYNKU PRACY – III edycja” Projekt współfinansowany w ramach Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.
  2.  „PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ DROGĄ DO AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ MIESZKAŃCÓW DOLNEGO ŚLĄSKA”. Projekt współfinansowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Spotkanie, w formie webinarium, odbędzie się na platformie internetowej. Dla sprawnej organizacji prosimy o zgłaszanie się na spotkanie za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: aktywizacja@warr.pl do dnia 08.11.2021r. Po rejestracji otrzymacie Państwo na swój adres e-mailowy link do spotkania. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

W razie problemów technicznych, prosimy o kontakt telefoniczny z organizatorem. Udział w webinarium jest bezpłatny. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Do udziału zapraszamy:

– osoby, które mieszkają lub pracują/uczą się na terenie Dolnego Śląska

– planują rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej

– osoby zagrożone utratą pracy, będące w trakcie wypowiedzenia umowy o pracę z przyczyn pracodawcy lub które utraciły pracę z przyczyn pracodawcy, a chcą podnieść kwalifikacje, zdobyć doświadczenie lub założyć własny biznes

Webinarium odbędzie się:     10.11.2021r. (środa), w godz. 10.00 – 11.00

Program webinarium:

·         Przywitanie uczestników,

·         Przedstawienie warunków uczestnictwa w projektach,

·         Omówienie form wsparcia,

·         Określenie ścieżki uzyskania wsparcia.

  Zapraszamy do udziału!

Skip to content